Aktualności


WYPOCZYNEK LETNI

2016-06-01

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie jak każdego roku zapewni wypoczynek letni dla dzieci z terenu naszej gminy. Przy pomocy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Szkoły Podstawowej w Nowinach Wielkich, dzieci spędzą wakacje pod namiotami w Pogorzelicy. Organizator zapewnia przewóz dzieci, opiekę wychowawców i pielęgniarki, 4 posiłki dziennie, atrakcyjne wycieczki: na Latarnię Morską w Niechorzu, przejazd kolejką Retro oraz spotkanie z magikiem czy karaoke.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie sfinansuje kolonie dla 30 dzieci z rodzin wielodzietnych, pozostających w trudnej sytuacji materialnej oraz dofinansuje też pobyt dzieci na obozie w Lipach organizowanym przez Wójta Gminy Kłodawa Annę Mołodciak.


"KŁODAWSKA MAJÓWKA"

2016-05-23

21 maja 2016r. odbyła się „Kłodawska Majówka”, na której pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kłodawie skupili się na tematyce przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Rozmowy o profilaktyce w tym zakresie prowadzone były przez Zespół Interdyscyplinarny do spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, w skład którego wchodzą m.in. pracownicy GOPS. Przygotowano stoisko, na którym można było zapoznać się z ulotkami o tematyce profilaktyki przemocy, dostępne były także gadżety z policji, z których szczególnie cieszyli się najmłodsi. Kolejnymi członkami Zespołu Interdyscyplinarnego są także dzielnicowi, którzy swoją obecnością uświetnili także akcję profilaktyki przemocy w rodzinie. Rozmowy na te trudne tematy prowadzone były przy przygotowanych przez pracownice GOPS przekąskach, których bezpłatnie można było skosztować.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlana

  ZAPRASZAMY

  2016-05-17

  W związku z organizacją „Kłodawskiej Majówki” w dniu 21 maja 2016r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie zaprasza mieszkańców Gminy Kłodawa do punktu, w którym podczas imprezy, pracownicy GOPS będą udzielać informacji o tematyce przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Oferujemy rozmowy z członkami Zespołu Interdyscyplinarnego, w skład którego wchodzą specjaliści udzielający pomocy osobom lub całym rodzinom znajdującym się w kryzysie i dotkniętym problemem przemocy. By umilić rozmowy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie zaprasza wszystkich zainteresowanych na słodki (i nie tylko) poczęstunek, przy którym będzie możliwość poznania instytucji pomocy społecznej.


  „500 bus” w Kłodawie

  2016-04-07

  W ramach akcji promocyjno-informacyjnej programu „500+” specjalnie oznakowanym busem, służby Wojewody Lubuskiego pojadą do wszystkich gmin województwa lubuskiego. W uruchomionym mobilnym punkcie informacyjnym pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Lubuskiego w Gorzowie Wlkp. będą udzielali wszystkich potrzebnych informacji dotyczących wypełniania wniosków i korzystania ze świadczenia wychowawczego. Punkty konsultacyjne będą organizowane na otwartej przestrzeni.

  Wizyta w Kłodawie nastąpi 11 kwietnia 2016 roku w godzinach 9.00-11.00. 500bus ustawi się w centrum Kłodawy.
  Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców gminy.


  Wyniki naboru na stanowisko referenta do spraw świadczenia wychowawczego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kłodawie

  2016-03-14

  Informacja o wyniku naboru na stanowisko referenta do spraw świadczenia wychowawczego

  Dołączone pliki:


  Ogłoszenie komisji rekrutacyjnej powołanej w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko referenta do spraw świadczenia wychowawczego

  2016-03-08

  OGŁOSZENIE NR 1
  KOMISJI REKRUTACYJNEJ
  powołanej w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko referenta do spraw świadczenia wychowawczego

  czytaj całość publikacji "Ogłoszenie komisji rekrutacyjnej powołanej w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko referenta do spraw świadczenia wychowawczego"

  Dołączone pliki:


  Od 1 kwietnia wchodzi w życie ustawa o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci

  2016-03-03

  logo

  Program Rodzina 500 plus

  czytaj całość publikacji " Od 1 kwietnia wchodzi w życie ustawa o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci"
  Zobacz także: archiwum"Aktualności" (archiwum)...

  przejdź do góry...

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie. ul. Kościelna 10, 66-415 Kłodawa, tel. 95-721-66-63, faks 95-731-00-46

  Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji